Plany priorytetowe

Posterunek Policji w Rychtalu

Plan działań na najbliższy okres został stworzony na podstawie zdiagnozowanych oczekiwań społecznych oraz analizy zagrożeń dokonanej w rejonach służbowych.

Posterunek Policji w Rychtalu, informuje, iż w okresie od 1.02.2024 r. - 31.07.2024 r. na terenie rejonu słuzbowego nr I obejmującego teren miasta Rychtal realizowany będzie przez dzielnicowego asp. szt. Przemysława Jędrasiaka " Plan Działania Priorytetowego" mający na celu zwiększenie poziomu poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców miejscowości Rychtal, w szczególności uczniów szkoły podstawowej w Rychtalu, poprzez ograniczanie libczy wykroczeń z art. 90 kw oraz 92 par 1 kw popełnianych na ulicy Ogrodowej w Rychtalu na odcinku pomiędzy posesjami nr 11 do 13.

 

Posterunek Policji w Rychtalu, informuje, iż w okresie od 1.02.2024 r. - 31.07.2024 r. na terenie rejonu słuzbowego nr II obejmującego teren Gminy Rychtal realizowany będzie przez dzielnicowego sierż. szt. Radosława Szmalenberg " Plan Działania Priorytetowego" mający na celu zwiększenie poziomu poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców, w szczególności wśród osób zajmujących się prowadzeniem gospodarstw rolnych, poprzez ograniczenie liczby wypadków podczas prac polowych. Przyjęty do realizacji przez dzielnicowego " Plan Działań Priorytetowych" wynika z zagrożenia zdiagnozowanego w rejonie służbowym.

Powrót na górę strony