KPP Kępno

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważne linki

Najczęściej czytane

 1. WILK ZGINĄŁ POD KOŁAMI SAMOCHODU

  Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorek 17 lipca br. na drodze ekspresowej S-8 w kierunku na Wrocław.

 2. KĘPIŃSKA POLICJANTKA NAJLEPSZA

  W sobotę 29 czerwca br. w Kaliszu odbył VI Kaliski Półmaraton Nocny " Bursztynowa Hellena". Komendę Powiatową Policji w Kępnie w kategorii służb mundurowych reprezentowała policjantka Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP Kępno – mł. asp. Kinga Gierak.

 3. Działania „Trzeźwy poranek”

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie w dniu dzisiejszym przeprowadzili na terenie powiatu kępińskiego działania pn. „Trzeźwy poranek”. Przebadano prawie 700 kierujących, dwóch z nich straciło uprawnienia za jazdę pod wpływem alkoholu.

 4. Pokaz MMA w ramach tygodnia profilaktyki. (FILM)

  W piątek w Szkole Podstawowej w Bralinie podsumowano Szkolny Tydzień Profilaktyki, zorganizowany pod patronatem Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

 5. Zatrzymany po pościgu

  Nie zatrzymał się do kontroli drogowej, uciekał drogami powiatu kępińskiego i wieruszowskiego, uszkodził swój samochód i dalej uciekał pieszo...w efekcie końcowym został zatrzymany przez policjantów Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

 6. Bez uprawnień na motocyklu

  Do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty doszło w Kępnie na ulicy Obrońców Pokoju. Kierujący motocyklem nie posiadał odpowiednich uprawnień do kierowania.

 7. ŚMIERTELNY WYPADEK NA KRAJOWEJ "JEDENASTCE"

 8. Wypadek drogowy w Mianowicach

 9. ZAPROSZENIE NA UROCZYSTE OBCHODY ŚWIĘTA POLICJI

  Komendant Powiatowy Policji w Kępnie, insp. Mirosław Józefiak serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Powiatowych Obchodach Święta Policji, które odbędą się w piątek, 26 lipca 2024 roku.

 10. TRAGICZNY WYPADEK NA KRAJOWEJ "ÓSEMCE"

Powrót na górę strony