KPP Kępno

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważne linki

Najczęściej czytane

 1. KĘPIŃSCY FUNKCJONARIUSZE ZATRZYMALI MĘŻCZYZNĘ, KTÓRY PRZEWOZIŁ 4 NIELEGALNYCH IMIGRANTÓW

  Mundurowi z Kępna, zatrzymali 39-letniego obywatela Ukrainy, który przewoził 4 nielegalny imigrantów. Mężczyzna podejrzewany jest o pomoc w zorganizowaniu nielegalnego przekroczenia granicy przez Syryjczyków. Wszystkie osoby zostały przekazane Straży Granicznej.

 2. "TRZEŹWY PORANEK" I NIETRZEŹWI KIEROWCY

  2463 skontrolowanych kierowców i wyeliminowanie z ruchu drogowego dwóch kierujących pod wpływem alkoholu – to efekt akcji „Trzeźwy poranek”, przeprowadzonej dziś rano przez kępińskich policjantów.

 3. Po kilku godzinach od zgłoszenia, złodziej zatrzymany !

  Zaledwie 6 godzin potrzebowali funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego na ustalenie i zatrzymanie złodzieja, który włamał się do jednej z kępińskich firm gdzie ukradł pieniądze, laptopa,telefon komórkowy, serwery komputerowe oraz samochód marki Vw.

 4. Kępiński policjant w gronie najlepszych !

  W dniu 27 listopada 2023 roku w Klubie Policyjnym KWP w Poznaniu odbyła się uroczysta gala "Najlepszy Sportowiec NSZZ Policjantów 2023 roku". Wśród najlepszych policyjnych sportowców znalazł się nasz kępiński policjant - st. sierż. Rafał Stramowski.

 5. Pokaz MMA w ramach tygodnia profilaktyki. (FILM)

  W piątek w Szkole Podstawowej w Bralinie podsumowano Szkolny Tydzień Profilaktyki, zorganizowany pod patronatem Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

 6. ŚMIERTELNY WYPADEK NA KRAJOWEJ "JEDENASTCE"

 7. Oddaliśmy hołd Bohaterom Narodowym

  Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kępnie aktywnie włączyli się udział w obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

 8. Policjanci wspólnie oddawali krew

  26 listopada w hali widowiskowo-sportowej w Kępnie na ulicy Sportowej, odbyła się akcja pobierania krwi, do której przyłączyli się funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

 9. DEBATOWALIŚMY Z SENIORAMI W BARANOWIE

  Zagrożeń dla osób starszych nie brakuje. Wręcz codziennie przestępcy wymyślają nowe sposoby oszustw w celu kradzieży dobytku seniorów. Aby wzbudzić czujność osób najczęściej narażanych na takie zagrożenia, kępińska Policja organizuje debaty społeczne. Tym razem mundurowi rozmawiali z seniorami z gminy Baranów na tematy związane z ich bezpieczeństwem.

 10. Wypadek drogowy w m. Bralin

Powrót na górę strony