Plany priorytetowe

Plan działań priorytetowych - dzielnicowy Rejonu I miasta Kępno

Plan tych działań stworzony został na podstawie zdiagnozowanych oczekiwań społecznych oraz analizy zagrożeń w rejonie służbowym. Dzielnicowi w cyklach półrocznych przygotowują plan działania priorytetowego, którego celem są działania dążące do wyeliminowania zagrożenia poprzez szereg czynności począwszy od profilaktycznych spotkań ze społeczeństwem, współpracy z różnymi instytucjami, urzędami i organizacjami. Działania te maja charakter kampanii społecznych mających na celu uświadamianie lokalnej społeczności o zagrożeniach występujących w rejonie ich zamieszkania, uwrażliwienia na te zagrożenia, a także pomoc w ich eliminowaniu.

Dzielnicowy rejonu I miasta Kępno mł. asp.  Ewelina Włodarczyk prowadzi działania planu priorytetowego pod nazwą " Patrz kierowco! Stosuj się do znaku", które skierowane są na zagrożenie polegające na nagminnym niestosowaniu sie do znaków: B-2 (Zakaz wjazdu) oraz C-2 (niestosowanie się do nakazu jazdy w prawo) znajdujących się na ulicy Rynek w obrębie nr 25 w Kępnie.

Do kontakt w ramach realizacji powyższych działań najlepiej kontaktować się z dzielnicowym telefonicznie lub bezpośrednio w Komendzie Powiatowej Policji w Kępnie z kierownikiem Rewiru Dzielnicowych asp. sztab. Karoliną Paprocką.

asp. sztab. Karolina Paprocka - tel. 62 791 52 40

mł. asp. Ewelina Włodarczyk - tel. 786 936 273

 

Powrót na górę strony