Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Czołówka w m. Mroczeń

Data publikacji 09.12.2009

policja1Trzy osoby ranne, oraz dwa uszkodzone pojazdy to bilans wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj kilka minut po godz.14:00, na drodze z m. Mroczeń do m. Laski.

Dzisiaj, kilka minut po godz. 14:00, na drodze powiatowej pomiędzy m. Mroczeń i Laski doszło do zdarzenia drogowego, w trakcie którego uszkodzeniom uległy dwa pojazdy, a trzy osoby trafiły do szpitala z obrażeniami ciała.

Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym m-ki VW Polo, 20-letni mieszkaniec gm. Trzcinica, jadąc w kierunku m. Laski, z nieustalonej w chwili obecnej przyczyny, zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym prawidłowo z przeciwnej strony, samochodem m-ki VW Passat, którym kierował 30-letni mieszkaniec tej samej gminy.  20-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. 

W wyniku zderzenia pojazdów kierujący samochodem VW Polo doznał obrażeń ciała w postaci ran ciętych biodra, urazu kręgu szyjnego oraz złamania lewej stopy, pasażer tego pojazdu doznał złamania lewego i prawego uda, natomiast kierujący VW Passatem doznał obrażeń klatki piersiowej, wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala. Od kierowców pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

Obecnie kępińscy kryminalni ustalają okoliczności i szczegóły wypadku drogowego.

 

Powrót na górę strony