Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadek z udziałem motocyklisty

Data publikacji 27.09.2009

galeriaWczoraj, kilkanaście minut przed godziną 15:00, na skrzyżowaniu ulic Grobla i Warszawska w m. Kępno, doszło do wypadku drogowego, w którym  udział brały dwa pojazdy. Kierowca motocykla z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. 

W sobotnie popołudnie dyżurny kępińskiej komendy został powiadomiony telefonicznie o zdarzeniu drogowym zaistniałym na skrzyżowaniu ulic Grobla i Warszawska. Na miejsce niezwłocznie skierowany został patrol kępińskiej drogówki.

Z wstępnych ustaleń wynika, że o godz. 14:30, kierujący samochodem osobowym m-ki Audi, 19-letni mieszkaniec gm. Kępno, jadąc ulicą Warszawską, która jest drogą podporządkowaną, nie zachował należytych środków ostrożności i nie ustąpił pierszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu z ulicą Grobla, w wyniku czego wjechał wprost pod jadący prawidłowo motocykl m-ki Honda, którym kierował 24-letni mieszkaniec gm. Kępno.

W wyniku zdarzenia kierujący motocyklem doznał obrażeń ciała w postaci złamania lewego uda, lewego przedramienia oraz zwichnięcia prawej nogi i został hospitalizowany, pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu.

Kierujący audi w chwili zdarzenia był trzeźwy. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Kępnie.

Powrót na górę strony