Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

ŚMIERTELNY WYPADEK NA KRAJOWEJ "JEDENASTCE"

Data publikacji 24.03.2009

Dzisiaj o godz. 12:15 Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, został powiadomiony telefonicznie o wypadku drogowym zaistniałym na drodze krajowej nr 11 w m. Kępno, przy ul. Poznańskiej. W zdarzeniu brały udział trzy samochody, kierowca jednego z nich poniósł śmierć na miejscu. 

poznanskaDo zdarzenia doszło kilka minut po południu, na prostym odcinku drogi przy ul. Poznańskiej. Jak wynika z wstępnych ustaleń, kierujący samochodem m-ki Toyota, 27-letni mieszkaniec  Goleniowa, wyjeżdżając z parkingu na drogę główną w kierunku Poznania, zderzył się z jadącym w tym samym kierunku samochodem m-ki Seat, kierowanym przez 52-letniego mieszkańca Kępna. Siła uderzenia obróciła pojazd i rzuciła go na przeciwny pas ruchu, wprost pod nadjeżdżający od strony Poznania samochód ciężarowy m-ki Daf, którym kierował 41-letni mieszkaniec Katowic.

W wyniku wypadku kierujący seatem poniósł śmierć na miejscu. Kierowcy pozostałych pojazdów nie odnieśli obrażeń ciała, w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Przez kilka godzin krajowa "jedenstka" była zablokowana, policja zorganizowała objazdy.
Przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia ustala kępińska policja.

Powrót na górę strony