Aktualności

Policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego oraz Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali poszukiwane osoby.

Data publikacji 19.06.2024

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy byli poszukiwani w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Do pierwszego zatrzymania doszło w dniu 18 czerwca br. w Kępnie na ulicy Warszawskiej. Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego oraz Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali 40 letniego mężczyznę mieszkańca Kępna, który był poszukiwany decyzją Sądu Rejonowego w Kępnie w celu odbycia kary 4 lat pozbawiania wolności.

Do drugiego zatrzymania doszło w dniu 19 czerwca br w miejscowości Mikorzyn. Policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali 44-letniego mieszkańca gminy Kępno, który był poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Obaj mężczyźni trafili już do zakładów karnych.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.
Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.

Zapewniamy anonimowość.

 

Powrót na górę strony